Gizlilik İlkeleri

DentinoTakı sizlerin kişisel gizliliğini korumaya özen göstermektedir. Bu gizlilik politikası DentinoTakı tarafından bu web sitesinde toplanan bilgi türlerini ve bunların nasıl korunup saklandığını ana hatlarıyla açıklamaktadır.

DentinoTakı, ziyaretçi tarafından gönüllü olarak verilmediği sürece hiçbir DentinoTakı web sitesi kullanıcısı hakkında kişisel bilgileri toplamamaktadır.

Bu gizlilik politikası kapsamında kural olarak ziyaretçilerimiz tarafından sitemize sunulan kişisel veriler (adınız, elektronik posta adresiniz, iş ve özel adresiniz, telefon numaralarınız) üçüncü kişilerle paylaşılmamakta, satılmamakta, kiralanmamakta ve başka şekilde kullandırılmamaktadır

DentinoTakı web sitesini ziyaret ettiğinizde kişisel bilgilerinizin toplanmasını istemediğiniz takdirde ne yapmanız gerektiği ve bilgilerin nasıl değiştirilebildiği anlatılmaktadır. Bu politika yalnızca bu web sitesi için geçerli olmakta ancak üçüncü şahısların mülkiyetinde olan web sitelerindeki reklâm veya tanıtımlarımızda geçerli olamamaktadır.

Kişisel Bilgilerin Toplanması;
DentinoTakı web sitesini kullanmak, gönüllü olarak kişisel bilgileri vermek bu sitede ilan edilen mevcut gizlilik politikasının ve şartlarının kabul edildiği anlamı taşımaktadır.Sizler bu bilgileri gönüllü olarak vermediğiniz takdirde sitemize yaptığınız ziyaretlerinizden herhangi bir kişisel bilgi toplanmamaktadır.

Bilgi Toplamanın Amacı ve Kullanılış Şekli;
Dentino Takı sizin izninizle bilgilerinizi aşağıdaki amaçlar için kullanmaktadır;

  • Ziyaretçi profillerimizi belirlemek,
  • Site içi ürün ve hizmetlerden yararlandırmak.

Kişisel bilgiler ve bu veriler sadece belirtilen amaçlar için ve yasal soruşturmalar esnasında mahkeme kararı gereği veya yasal prosedürler gerektirdiği takdirde kullanılmaktadır.

Site Kullanım Şartları;
DentinoTakı web sitesini zaman zaman düzenlediği kampanyaları duyurmak, ziyaretçilerin ilgisini çekebileceğini düşündüğü konular, içerikler farklı hizmet ve çalışmalardan ziyaretçileri haberdar etmek amacıyla kullanmaktadır. DentinoTakı web sitesi içeriğini burada yayımladığı hüküm ve şartları önceden haber vermek zorunda olmaksızın tek taraflı olarak değiştirme ve güncelleme hakkına sahiptir.

İnternet sitelerinde bulunan tüm içerik 5846 sayılı kanun ışığında ve markamız kapsamında koruma altındadır. Yazılı iznim olmaksızın internet sitemizde yer alan eserleri kullanmanız, işlemeniz, arz etmeniz, çoğalmanız ve çoğalttığınız nüshaları yaymanız durumunda hakkınızda, elde ettiğiniz haksız gelir ve hukuka aykırı izinsiz kullanım bedelinin tazmini için dava açılacağı gibi suç duyurusunda da bulunulacaktır. 5846 sayılı kanun 71. maddesi kapsamında, başkasına ait esere, kendi eseri olarak ad koyan kişi altı aydan iki yıla kadar hapis veya adlî para cezasıyla cezalandırılır. Bu fiilin dağıtmak veya yayımlamak suretiyle işlenmesi hâlinde, hapis cezasının üst sınırı beş yıl olup, adlî para cezasına hükmolunamaz.

Politikamızdaki Değişiklikler;
DentinoTakı’nin, bu Gizlilik Politikasını değiştirme veya iptal etme hakkı saklıdır.