Teslimat Bilgileri

1) Teslimat 
  - Sipariş etmiş olduğunuz ürünleri aynı gün kargoya teslim etmeye gayret ediyoruz. Yapımı  zaman alan ürünlerin kargoya veriliş süresi  2 iş günüdür. Gecikmesi muhtemel teslimat durumunda size bilgi verilecektir. 
  - Kargoya verilen siparişler "MAİL" yoluyla bildirilmektedir. Gelen mailler bazen "SPAM" kutunuza düşebilir. Lütfen kontrol ediniz.
  Talepleriniz sipariş sonunda belirlemiş olduğunuz teslimat tipine göre hazırlanmak üzere işleme alınacaktır. Ankara merkezli şirketimizden ürünler Yurtiçi Kargo firmasıyla gönderilecektir. Ayrıca kargo teslimatları sadece Türkiye için geçerlidir.
  - Bayram ve tatil günlerinde işlem yapılmaz. Taşımacılık ve teslimat ürünleri, siparişlerin içeriğini, seçilen teslimatın türüne ve teslimatın yapılacağı ile göre değişiklik gösterebilir. Siparişleriniz elinize ulaşmadıysa mail & telefon yoluyla bize ulaşmanız gerekmektedir. Kargo firmasınca teslimatı geciken ,gerçekleşmeyen ürünlerden firmamız sorumlu tutulamaz.

2) Kargo Takibi
  - Üye olarak sipariş verdiğiniz tüm ürünleri "Siparişlerim" kısmından takip edebilirsiniz.
  - Misafir olarak verdiğiniz siparişler kargoya verilince "Mail" olarak bildirilmektedir. Gelen mailler bazen "SPAM" kutunuza düşebilir. Lütfen kontrol ediniz.  


3) İade Koşulları
    Alıcının isteği ile kişiye özel olarak üretilen veya üzerinde değişiklik yada ilave yapılarak kişiye özel hale getirilen ürünler iade,değişim ve cayma hakkı kapsamı dışındadır. Yapımı tamamlanmamış ürünler üzerinde değişiklik yapmak isterseniz lütfen "Whatsapp" hattımızdan yada "İnstagram" adresimiz üzerinden bizimle iletişime geçiniz.

4) Kapıda Ödeme Sözleşmesi
    Sitemizde, mobil satışta ve mağazamızda 6502 sayılı Tüketicilerin Korunması Hakkındaki Kanun ve Mesafeli Sözleşmeler Yönetmeliği hükümleri uygulanmaktadır. www.dentinotaki.com  sitesinde yer alan ön bilgilendirme ve alıcı tarafından verilen sipariş üzerine düzenlenen fatura is bu sözleşmenin ayrılmaz parçalarıdır.

Kapıda ödeme ile satın alınmış ürünlerin kargodan teslim alınması zorunludur. Teslim alınmayan ürünler iade edilemez. Teslim alınmayıp iade edilen paketler, firma tarafından kargo maliyeti eklenerek müşteriye tekrar gönderilmek üzere bekletilir. Aynı şekilde ürün teslim alınmazsa satış sözleşmesi, onay alınması için telefon görüşmesi kayıtları ve alıcının beyan ettiği adres, sipariş esnasında kullanılan bilgisayar yer adresi (IP / MAC ADRESİ) delil olarak kullanılarak; Kapıda ödeme imkanını kötüye kullanma, tedarikçi, kargo, ve paketleme görevlisini gereksiz kullanma ve işgücünü yavaşlatma sebebiyle; kargo masrafları, işletme masraflarının tamamının yasal yollarla tazmini için hukuki işlem başlatabilir. Alıcı kapıda ödemeli olarak satın aldığı ve teslim almayarak şirketi zarara uğrattığı her malın ve kargo dahil fatura tutarının en az kırk (40) en fazla doksan (90) katı kadar tazminat bedelini www.dentinotaki.com sitesi sahiplerine peşinen ödemeyi resmen beyan eder.