Hakkımızda

   DentinoTakı olarak siz ve sevdikleriniz için zarif,şık ve birbirinden farklı tasarımlarımızla en kaliteli malzemeleri kullanarak tamamen el yapımı olan ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin satışına sunduk.

   2015 yılı itibariyle çıktığımız bu yolda “Müşteri güven ve memnuniyetini” prensip edinip kaliteden asla taviz vermeyeceğimizi siz değerli takipçilerimize belirtmeyi bir borç biliriz.

   DentinoTakı olarak tasarımlarımızı en güzel takılar haline getirme fikriyle başladı yolculuğumuz. Bize göre standart ürünlerin öteside her insan kendini en iyi şekilde anlatacak ve ifade edecek takıları kullanmayı hak ediyor .Çünkü tarihin başlangıcından bu yana insanlar takılarını güçlerini ortaya koymak, ihtişam gösterisi yapmak, sevgilerini anlatmak ve güzelliklerini ortaya çıkarmak gibi oldukça önemli nedenlerle kullandı.

   Misyon ve Vizyon

   Yüksek kaliteli ve uygun fiyatlı tasarımlarımızı en hızlı şekilde sizlere sunarak , mutlu müşterilere sahip olmak en büyük amacımızdır.

   Odak noktamız takı sektöründe büyümeyi ve yeni zirvelere ulaşmaya devam ederken, tüm takipçilerimiz tarafından güvenilir olmaktır.